Paslaugos


  • Restauruojame visų akumuliatorinių įrankių akumuliatorius
  • Gaminame akumuliatorių paketus įvairiems prietaisams, žaislams, matavimo įrangai
  • testuojame akumuliatorių talpą ir vidinę varžą

Dauguma žmonių dažnai net nesusimąsto kiek daug juos supa baterijų ir akumuliatorių.

  • Įvairūs nuotolinio valdymo pulteliai, televizoriaus, grotuvų, kondicionierių, apšvietimo, signalizacijos, garažo ar kiemo vartų.
  • Statybiniai mėgėjiški ir profesionalūs įrankiai, jūsų arba jūsų vaikų žaislai, laikrodžiai, žibintai ir prožektoriai, telefonai, kompiuteriai.
  • Dauguma prietaisų turinčių budėjimo rėžimą taip pat turi integruotus akumuliatorius atminties palaikymui.
  • Akumuliatoriai plačiai naudojami ir pramonėje, beveik visi portatyviniai matavimo ir testavimo prietaisai veikia su akumuliatoriais.

Kuo mes galime jums padėti?

Pateikiame kelis praktinius musų darbų pavyzdžius kurie jums padės lengviau suprasti kaip galima panaudoti akumuliatorius. Visų mūsų projektų nebūtų galimybės įkelti, tačiau tikimės, kad bent keli dažniausiai sutinkami variantai jus sudomins ir bus jums aktualūs. Kilus klausimams visada maloniai prašome kreiptis į mūsų specialistus, kurie maloniai jus pakonsultuos ir patars.


["Akumuliatorinio suktuvo baterijos restauravimas", "Akumuliatorinio suktuvo baterijos restauravimas", "hiden"]

Tai vienas iš dažniausiai mūsų atliekamų darbų.Klientas atnešęs įrankio akumuliatorių, dažniausiai skundžiasi, kad pilnai pakrovus jis veikia vos kelias minutes. Tokiu atveju mes testuojame akumuliatorių su pažangiausia „Cadex“ testavimo įranga.

cadexcadex info

Testavimas trunka nuo 12val. iki 24val.Pratestavus akumuliatorių ir sužinojus jo vidinę varžą, kuri parodo akumuliatoriaus pajėgumą atiduoti srovę, bei likusią procentinę dalį, kuri parodo kiek akumuliatorius gali tarnauti pilnai pakrovus prie tam tikros apkrovos, galime spręsti ar jį reikia restauruoti. Tokiu atveju visada pasitariame su klientu. Jei klientas nusprendžia akumuliatorių restauruoti, tuomet mes jam pasiūlome tinkamiausią celių variantą pagal jo norimą talpumą ir kainą. Kiekvienas klientas mums yra svarbus nes turi skirtingų poreikių bei reikalavimų. Su visais klientais bendraujame individualiai pagal jų situaciją, todėl kainos irgi priklauso tik nuo jūsų pageidavimų. Pas mus visada galite rasti kainos ir kokybės santykį. Sutarus darbų kainą ir apimtis pradedame gamybos darbus.

Ardome akumuliatorių